Laureaci Konkursu na najpiękniejsza Kartkę Wielkanocną wyłonieni
Już po raz IV
Gminny Ośrodek Kultury w Herbach zorganizował i rozstrzygnął Konkurs na Kartkę Wielkanocną. Tegorocznym hasłem konkursu był koszyczek wielkanocny. Na konkurs wpłynęły 204 kartki, z czego 10 z nich było niezgodnych z regulaminem konkursu. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, bowiem poziom prac był wysoki. Ale udało się ?!
Kategoria I – PRZEDSZKOLAKI
Iga Ulżyk Przedszkole Miejskie nr 2 w Lublińcu
Karina Michalik Przedszkole Miejskie nr 2 w Lublińcu
Radosław Kabus Przedszkole w Psarach
Zofia Zakrzewska Przedszkole w Psarach
Hanna Wiatowska Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie
Bartosz Ślimok Przedszkole w Psarach
Filip Cieślik Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie
Magdalena Kosytorz Zespół Szkolno przedszkolny w Ciasnej
Judyta Matyl Przedszkole w Psarach
1. Anna Ciupa Zespół Szkolno Przedszkolny w Ciasnej
2. Lena Gasiak Zesół Szkolno Przedszkolny w Herbach
3. Blanka Gałeczka Przedszkole w Psarach
4. Karolina Klabis Zespół Szkolno Przedszkolny w Ciasnej
5. Jasmin Pluta Zespół Szkolno Przedszkolny Łagiewniki Małe
6. Teodor Keller Przedszkole w Psarach
7. Kamila Krawczyk Oddział Przedszkolny w Praszczykach
8. Maja Wacławik Zespół Szkolno Przedszkolny w Ciasnej
9. Matylda Wachowska Przedszkole w Psarach
10. Amelia Tkocz Przedszkole w Psarach
11.Szymon Opoka Miejskie Przedszkole nr 36 w Częstochowie
12.Edyta Myrcik Przedszkole w Psarac
Kategoria II – uczniowie klas I – III szkoły podstawowej
Hanna Strzelczyk Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie
Przemysław Paciepnik Szkoła Podstawowa w Pankach
Bartosz Kierat Szkoła Podstawowa w Pankach
Emilia Klimek Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
Emilia Piecka Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
Milena Kołodziejczyk Zespół Szkolno Przedszkolny w Boniowicach
Joanna Bednorz Szkoła Podstawowa w Pawonkowie
Dawid Klyta Szkoła Podstawowa w Pawonkowie
Joanna Pawlik Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
1. Blanka Telęga Szkoła Podstawowa w Pankach
2. Kinga Kaczka Szkoła Podstawowa w Woźnikach
3. Zofia Sikora Szkoła Podstawowa w Pawonkowie
4. Kornelia Skorupa Zespół Szkolno Przedszkolny w Lisowie
5. Tymon Słabosz Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
6. Alina Kamińska Szkoła Podstawowa w Pawonkowie
7. Zuzanna Bielska Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
8. Liliana Brysiak Szkoła Podstawowa w Pankach
9. Wiktor Smolarek Szkoła Podstawowa w Pankach
10. Karol Strzoda Zespół Szkolno Przedszkolny w Ciasnej
11.Krzysztof Tokarski Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
12.Tymon Janik Kalina
Kategoria III – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej
Malwina Kaczka Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Anastasiia Dashko Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Oliwia Lamch Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
Julia Kasznia Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
Zofia Hodor Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wiktoria Hobot Szkoła Podstawowa w Libidzy
1. Maja Nicpoń Szkoła Podstawowa w Woźnikach
2. Julia Kuklińska Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
3. Dominik Hobot Szkoła Podstawowa w Libidzy
4. Krzysztof Knopik Szkoła Podstawowa w Pankach
Kategoria IV – uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowe
Amelia Kaszyca Szkoła Podstawowa Wręczyca Wielka
Wiktoria Osadnik Szkoła Podstawowa w Psarach
Oliwia Hadzińska Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
Kategoria V – uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe
Marcin Puchniarski DPS Blachownia
Milena Kaszyca Zespół Szkół Technicznych w Częstochowie
Dariusz Żydek DPS Lubliniec
Jakub Kowolik DPS Lubliniec
Zofia Jankowska DPS Blachownia
Brygida Strzoda DPS Blachownia
Jan Domosławski DPS Blachownia
Olga Florjańska Węglowice
Jolanta Wiora DPS Lubliniec
Monika Derejczyk DPS Blachownia
Aleksander Patrzykowski DPS Lubliniec
Marta Borek DPS Lubliniec
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujmy, a zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz osobom wyróżnionym gratulujemy.
UWAGA !
Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 22 marca 2024 (piątek ) o godz. 16:00 w sali widowiskowej
Gminny Ośrodek Kultury w Herbach, ul. Lubliniecka 31.
Prosimy o potwierdzenie obecności.